3.09.2017 Międzynarodowy Strumieński Rajd Pojazdów Zabytkowych - Chybie

 

Historia zlotów

Pierwszy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Strumieniu odbył się we wrześniu 2010 r.Przyjechało ok.60 załóg. Odbyły się zawody strzeleckie, była zabawa przy muzyce i konkursy sprawnościowe.

 

Od początku bawimy się przy zespole ”Beata i Marcin” a naszym prowadzącym jest Andrzej Ochodek z Radia Katowice.

 

Co roku staramy się uatrakcyjniać nasz zlot i wprowadzać coś nowego, tak więc następną naszą atrakcją są wyścigi na gokartach. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych i teraz naszym obowiązkowym przystankiem stał się Dream Park w Ochabach, gdzie jest park dinozaurów, park linowy i miniatur oraz wiele innych atrakcji nie tylko dla dzieci.

 

Zabawy taneczne na początku odbywały się na stadionie,następnie przenieśliśmy się do lokalu aby bez względu na pogodę móc cieszyć się zabawą i wspólnym towarzystwem.

 

Nikt od nas nie wyjeżdża z pustymi rękami,każdy otrzymuje dyplom a od ostatniego zlotu także i mały pamiątkowy pucharek.Liczba dużych pucharów także wzrasta z roku na rok i ostatnio rozdajemy ich ponad 20, w tym także są puchary dla motocykli.

Towarzystwo Motoryzacyjne Zabytek kontynuuje organizację zlotów zapoczątkowanych przez Wiesława Majchrowskiego ,prezesa stowarzyszenia i właściciela firmy Wimaj.